X Nie pokazuj wiecej
Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy

Strona głowna   |   Kontakt, konto bankowe    |   Regulamin    |   COLWAY    |   DR NONA    |   FINCLUB    |   STARLIFE    |   Regulamin bezpieczeństwa danych 
   Menu   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]   ZDROWIE >> stawy i kości >> CORAL CALCIUM STAR
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ

Kliknij zby powiększyć
Powiększ Powiększ

Kliknij zby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: ZDROWIE, alergia, regeneracja, serce i układ krwionośny, witaminy i minerały, STARLIFE, stawy i kości, osteoporoza
Numer katalogowy: 1852/S    
Firma: STARLIFE

Cena: 106.00 PLN
    
Opis:

Suplement diety CORAL CALCIUM STAR to wyjątkowa kombinacja najlepiej wchłaniającego się wapnia z potrzebną dawką magnezu i witaminy D do optymalnego wbudowania wapnia. W składzie nie brakuje także witaminy C, która dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym i wpływowi na syntezę kolagenu przyczynia się do zwiększenia efektywności tego wyjątkowego preparatu. Składniki zawarte w CORAL CALCIUM STAR wspomagają:

  • utrzymywanie wapnia w organizmie na optymalnym poziomie,
  • zachowanie prawidłowej gęstości kości (profilaktyka osteoporozy),
  • utrzymanie prawidłowego funkcjonowania serca,
  • prawidłową syntezę białek w mięśniach szkieletowych (strukturę mięśni),
  • utrzymywanie prawidłowego poziomu pH na poziomie komórkowym.

CORAL CALCIUM STAR - na doskonałe zdrowie i mocne kości.  

Badania naukowe wskazują, że 200 różnych chorób łączy się z niedoborem wapnia, np. artretyzm, choroby serca, osteoporoza (rzeszotowienie kości), egzemy, choroba Alzheimera, wysoki poziom cholesterolu, kamienie nerkowe, kamienie żółciowe, podagra, złe trawienie, syndrom chronicznego zmęczenia, podniesienie ciśnienia krwi, częste bóle głowy, itd. Wapń nie jest potrzebny tylko dla utrzymania kości i zębów, ale jest dosłownie związany z setkami podstawowych funkcji ciała. Jeśli ciało ma niedobór wapnia, bierze go z kości, przez co dochodzi do ich „odwapnienia”. Jedną z najważniejszych funkcji wapnia jest neutralizowanie kwasowości i pomoc w osiągnięciu fizjologicznej równowagi pH w ciele. Umiarkowanie alkaliczne środowisko jest podstawowe dla życia, zdrowia, wzrostu i witalności. Niższe poziomy pH w ciele niż pH 7, są uważane za kwaśne i niekorzystne dla zdrowia. Np. by uświadomić sobie znaczenie utrzymywania neutralnego poziomu alkaliczności, spójrzmy na te przykłady: przy pH 6 wymiera skrzek, łosoś wymiera przy pH 4, a wszystkie ryby wymierają przy pH 3.

Badania wykazały, że naturalny morski wapń koralowy jest lepiej wchłaniany i następnie wykorzystywany przez ludzkie ciało niż wszystkie inne produkty zawierające wapń i to z wchłanialnością (dostępnością biologiczną) większą niż 98%. Ta fenomenalnie wysoka wchłanialność jest przypisywana perfekcyjnej równowadze wapnia organicznego, magnezu i ponad 70 podstawowych morskich pierwiastków śladowych.

Suplement diety CORAL CALCIUM STAR zawiera ponadto witaminy C, D i pożyteczne mikroorganizmy, które znacząco wspierają zdrowie i w naturze występują w koralach Okinawy. Badania biologiczne przeprowadzane współcześnie wykrywają dalsze zależności wzajemnego oddziaływania substancji zawartych w koralu i dokumentują użyteczność jego stosowania.

Składniki (2 kapsułek): morski koral 1.000 mg (zawiera 370 mg wapnia – 46,3 % RWS*); mąka ryżowa; żelatyna; substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu; magnez (magnezowe kwasu cytrynowego) 56 mg (14,9 % RWS*); witamina C (kwas L-askorbinowy) 5 mg (6,3 % RWS*); witamina D (cholekalcyferol) 10 μg (200 % RWS*). Kapsułka żelatynowa.
RWS* = Referencyjna wartość Spożycia. .
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka 2x dziennie

Opakowanie:   60 kapsułek

Przeciwwskazania:   Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Należy pamiętać, że prezentowany produkt jest suplementem diety i tylko tak może być traktowany.

 

Księgarnia


Bezpieczne zakupy

   Koszyk
Na razie jest pusto

   Logowanie
Email:

Hasło:SSL włączone
>> Nowy klient <<

   Komunikaty

[ Wszystkie komunikaty ]

   Ostatnio dodane
HALO BABY GEL
HALO BABY GEL

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY szampon
HALO BABY szampon

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY krem
HALO BABY krem

Cena: 114.00 PLN   Popularne
KELP STAR
KELP STAR

Cena: 41.00 PLN


CHITOSAN STAR
CHITOSAN STAR

Cena: 168.00 PLN


APPLE VINEGAR STAR
APPLE VINEGAR STAR

Cena: 65.01 PLN   InformacjeStrona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2018
Strona została wygenerowana w czasie: 0.044 sek.