X Nie pokazuj wiecej
Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy

Strona głowna   |   Kontakt, konto bankowe    |   Regulamin    |   COLWAY    |   DR NONA    |   FINCLUB    |   STARLIFE    |   Regulamin bezpieczeństwa danych 
   Menu   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]   ZDROWIE >> stawy i kości >> FIN FEMIDATABS
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: ZDROWIE, FINCLUB, skóra i włosy, stawy i kości, regeneracja
Numer katalogowy: 300925/FC    
Firma: FINCLUB

Cena: 146.01 PLN
    Brak towaru
Opis:
...

Suplement diety FIN FEMIDATABS zawiera kompleks rybich protein, wyprodukowany według patentu japońskiego. Ponadto zawiera witaminę E, która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz cynk, który przyczynia się do utrzymania zdrowych kości, włosów, paznokci i skóry. Kompleks rybich protein (proteiny są to białka proste zbudowane z aminokwasów) wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry i jej odżywianie.

Kompleks rybich protein

Skład:    195 mg kompleksu protein z ryb, 15 mg krzemionki, 13,8 mg ekstraktu z suszonych owoców aceroli, 5 mg witaminy E, 2 mg cynku.

Dawkowanie:   Pierwszy miesiąc 2 tabletki dziennie po śniadaniu, potem 1 tabletkę dziennie według stanu naskórka. Polecamy pić 1,5 - 2 litry wody dziennie.

Opakowanie:   60 tabletek

Przeciwwskazania:   Nie jest przeznaczony dla dzieci do lat 3, kobiet w ciąży i karmiących. 

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej? ... 

Suplement diety FIN FEMIDATABS zawiera kompleks protein z ryb, który jest źródłem kwasu hialuronowego, a także witaminy E i C, cynk oraz krzem. Wszystkie te składniki pomagają zregenerować skórę i stawy.

Kwas hialuronowy - polisacharyd, związek, który wiąże wodę w naskórku. W młodej skórze jest go pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i wiotczeje. Dostarczenie kwasu hialuronowego znacząco spowalnia ten proces.

Kwas hialuronowy pełni również rolę przy regeneracji chrząstki stawowej, poprawia jej odżywienie. Chrząstka stawowa staje się bardziej elastyczna i miękka, obniża się tarcie stawów.

Witamina E bierze udział w przemianie materii, jest silnym antyutleniaczem, podtrzymuje czynność tkanki mięśniowej.

Owoce aceroli zawierają bardzo dużą ilość witaminy C (ok. 200 mg w 100 g), oprócz tego enzymy i bioflawonoidy, dzięki którym naturalna witamina C jest lepiej przyswajana przez organizm. 

Cynk to pierwiastek ważny dla organizmu, gdyż jest odpowiedzialny za prawidłowe wydzielanie insuliny, funkcjonowanie gruczołu krokowego, trawienie i metabolizm. Wspomaga gojenie się ran.

Krzem utrzymuje prawidłową elastyczność naskórka i włókien kolagenowych, utrudnia odkładanie blaszek lipidowych w ścianach naczyń krwionośnych i odtwarza elastyczność naczyń krwionośnych, przyspiesza zrastanie się kości, wspomaga prawidłową pracę nerek.

Producentem suplementu diety FIN FEMIDATABS jest firma farmaceutyczna Hankintatukku Oy z Finlandii -  znany światowy producent naturalnych środków farmaceutycznych.

Jakość produktów

Firma Hankintatukku należy do światowej elity w zakresie suplementów diety i zdrowego odżywiania. Hankintatukku Oy otrzymał wiele nagród Ministerstwa Przemysłu i Handlu. Produkty tej spółki posiadają opinie akredytowanych laboratoriów, a wyniki badań są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

 

Preparaty mają unikalny skład

W swoich badaniach naukowych Hankintatukku Oy korzysta ze światowych baz danych oraz najnowszych odkryć naukowych. Takie najnowocześniejsze odkrycia są łączone z doświadczeniami tysiącletnich metod leczenia medycyny naturalnej.

 

Źródło jakości - czysta fińska przyroda

Dzięki swojej czystości i występowaniu zjawiska dni polarnych z długim okresem nasłonecznienia fińska przyroda daje optymalne warunki dla uprawy unikalnych roślin i ziół leczniczych z wysoką zawartością skutecznych substancji. Ekstrakty roślinne, surowce i produkty poddawane są wielokrotnym kontrolom.

 

Proces produkcji jest zgodny z GMP
(Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna)

Firma Hankintatukku Oy spełnia najostrzejsze wymagania dotyczące jakości produktu oraz normy dotyczące produkcji preparatów.

Sam produkt poddawany jest szczegółowym kontrolom od momentu wyboru surowców aż po końcowy produkt, przez cały ten czas musi spełniać warunki kilkustopniowej kontroli jakości. Posiada swój „akt urodzenia“, który towarzyszy mu od rozpoczęcia jego produkcji aż po wysyłkę.

Wszystkie produkty firmy Hankintatukku Oy są produkowane i pakowane bezpośrednio w Finlandii.

Produkt nie może opuścić magazynu, jeśli nie otrzyma pozwolenia od menedżera jakości. Pozwolenie jest wydawane dopiero wtedy, gdy menedżer jakości posiada wszystkie wyniki analiz laboratoryjnych, a produkt odpowiada wymaganym parametrom, przy czym dokładność produkcji określana jest do milionowych części grama.

Skład produktu i zawartość skutecznych substancji deklarowany na etykiecie odpowiada stanowi faktycznemu.

 

Uprawa i zbiór roślin jest zgodny z GAP
(Good Agricultural Practice - Dobra Praktyka Rolnicza)

Jest to rewolucja w uprawie roślin, które następnie przeznaczone są do produkcji suplementów diety. Nasz producent - firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP. W odróżnieniu od normy GMP, która dotyczy i gwarantuje jakość produktów w trakcie produkcji, GAP zapewnia jakość roślin stosowanych do produkcji suplementów diety. Krótko mówiąc roślina jest troskliwie obserwowana już od ziarnka aż po zbiór, dlatego mamy gwarancję, że składniki naszych preparatów to rośliny, które były:

  • uprawiane bez zastosowania pestycydów,
  • ręcznie zbierane w okresie, gdy posiadają największe stężenie skutecznych substancji,
  • uprawiane w ekologicznie czystych rejonach bez zastosowania chemii,
  • przetwarzane bardzo ostrożnie, natychmiast po zbiorze, aby nie doszło do utraty cennych składników.

Badania naukowe – integralny element sukcesu

Hankintatukku Oy bardzo blisko współpracuje z Rolniczym Instytutem Badawczym. Zleca badania, które związane są z ustaleniem możliwości uprawy i udomowienia konkretnej rośliny i jej udomowieniem w Finlandii. Po latach systematycznych badań Instytut uczy plantatorów i rolników, jak uprawiać rośliny, jak o nie dbać, aby spełniały wymagania najostrzejszych norm dotyczących jakości.

 

 

Badania (w języku angielskim):

1. Age changes in glycosaminoglycan level in the woman skin.
Zimnitskii AN, Bashkatov SA, Petrenko EG, Khusnutdinova SB.
Biomed Khim. 2004 May-Jun;50(3):309-13.

2. Vitamin C in health and disease.
Bsoul SA, Terezhalmy GT.
J Contemp Dent Pract. 2004 May 15;5(2):1-13.

3. Age-related changes in the proteoglycans of human skin.
Carrino DA, Sorrell JM, Caplan AI.
Arch Biochem Biophys. 2000 Jan 1;373(1):91-101.

4. The effect of an oral supplement containing glucosamine, amino acids, minerals, and antioxidants on cutaneous aging: a preliminary study.
Murad H, Tabibian MP.
J Dermatolog Treat. 2001 Mar;12(1):47-51.

5. Antioxidants and the response of skin to oxidative stress: vitamin E as a key indicator.
Packer L, Valacchi G.
Skin Pharmacol Appl Skin Physiol. 2002 Sep-Oct;15(5):282-90.

6. Systemic and topical drugs for aging skin.
Kockaert M, Neumann M.
J Drugs Dermatol. 2003 Aug;2(4):435-41.

7. Photoprotective potential of lycopene, beta-carotene, vitamin E, vitamin C and carnosic acid in UVA-irradiated human skin fibroblasts.
Offord EA, Gautier JC, Avanti O, Scaletta C, Runge F, Kramer K, Applegate LA.
Free Radic Biol Med. 2002 Jun 15;32(12):1293-303.

8. Evidence supporting zinc as an important antioxidant for skin.
Rostan EF, DeBuys HV, Madey DL, Pinnell SR.
Int J Dermatol. 2002 Sep;41(9):606-11.

9. Dietary intake and bone status with aging.
Tucker KL.
Curr Pharm Des. 2003;9(32):2687-704.

10. Silicon, aluminium, arsenic and lithium: essentiality and human health implications.
Perez-Granados AM, Vaquero MP.
J Nutr Health Aging. 2002;6(2):154-62.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Należy pamiętać, że prezentowany produkt jest suplementem diety i tylko tak może być traktowany. 

 

 

Księgarnia


Bezpieczne zakupy

   Koszyk
Na razie jest pusto

   Logowanie
Email:

Hasło:SSL włączone
>> Nowy klient <<

   Komunikaty

[ Wszystkie komunikaty ]

   Ostatnio dodane
HALO BABY GEL
HALO BABY GEL

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY szampon
HALO BABY szampon

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY krem
HALO BABY krem

Cena: 114.00 PLN   Popularne
KELP STAR
KELP STAR

Cena: 41.00 PLN


CHITOSAN STAR
CHITOSAN STAR

Cena: 168.00 PLN


APPLE VINEGAR STAR
APPLE VINEGAR STAR

Cena: 65.01 PLN   InformacjeStrona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2018
Strona została wygenerowana w czasie: 0.022 sek.