X Nie pokazuj wiecej
Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy

Strona głowna   |   Kontakt, konto bankowe    |   Regulamin    |   COLWAY    |   DR NONA    |   FINCLUB    |   STARLIFE    |   Regulamin bezpieczeństwa danych 
   Menu   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]   ZDROWIE >> witaminy i minerały >> FINTABS PRO
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: dla sportowców, regeneracja, stawy i kości, skóra i włosy, witaminy i minerały, FINCLUB, ZDROWIE
Numer katalogowy: 300950/FC    
Firma: FINCLUB

Cena: 85.00 PLN
    
Opis:
...

Suplement diety FINTABS PRO zawiera wapń, krzem, witaminę C, magnez, biotynę, chrom, cynk, selen, witaminy z grupy B, witaminę A oraz E. Upodobały go sobie zwłaszcza kobiety i sportowcy.

Selen, biotyna i krzem pomagają zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę. Wapń, magnez i cynk pomagają w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, zębów i skóry. Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Witaminy B2 i B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Kwas foliowy pomaga w prawidłowej produkcji krwi i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina A odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. 

Upodobały go sobie zwłaszcza kobiety.

Skład:    Jedna tabletka zawiera: 93 mg krzemu, 40 mg wapnia, 20 mg witaminy C, 5 mg cynku, 3,3 mg witaminy E, 1,3 mg kwasu pantotenowego, 1 mg magnezu, 0,73 mg witaminy B6, 0,5 mg witaminy B2, 100 μg kwasu foliowego, 80 μg witaminy A, 16,6 μg chromu, 15 μg biotyny, 8,3 μg selenu.

Dawkowanie:   3 tabletki dziennie 

Opakowanie:   300 tabletek

Przeciwwskazania:   Nie jest przeznaczony dla dzieci do lat 3.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej? ... 

Krzem - utrzymuje prawidłową elastyczność naskórka i włókien kolagenowych oraz elastynowych w skórze, zapobiega nadmiernym krwawieniom miesiączkowym, pobudza wzrost mięśni. Jest istotny w zapobieganiu powstania cellulitu u kobiet i przedwczesnemu starzeniu się skóry. Poprawia pigmentację skóry i ujędrnia ją, jest pomocny w walce z trądzikiem młodzieńczym i różowatym, przy wypadaniu włosów i łamliwości paznokci, a także przy żylakach i krwawych wylewach podskórnych. Wraz z wapniem i magnezem jest niezbędny do regeneracji kości, stawów i chrząstek.

Biotyna (witamina B7) - dostarcza energii ze spożytych węglowodanów, utrzymuje zdrowy wygląd skóry. Wspomaga walkę z egzemą.

Magnez - wpływa na prawidłowy rozwój układu kostnego, jest konieczny dla właściwego metabolizmu wapnia i witaminy C.

Chrom - stabilizuje poziom cukru we krwi, kontroluje poczucie apetytu.

Selen - jako antyutleniacz chroni komórki przed wolnymi rodnikami.

Witamina A - jest ważna dla dobrego stanu skóry, kości i zębów.

Witamina B2 (ryboflawina) - zapobiega pęknięciom w kącikach ust. Bierze udział w procesach utleniania organizmu, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry i błon śluzowych, wzroku, układu nerwowego, wpływa na wzrost.

Witamina B4 (kwas foliowy) - wpływa na prawidłową pracę mózgu i systemu nerwowego. Wykazuje właściwości przeciwmiażdżycowe.

Witamina B5 (kwas pantotenowy) - zwana jest witaminą antystresową. Wpływa na metabolizm tłuszczów, węglowodanów i białek, prawidłową budowę skóry i włosów, na wytwarzanie niektórych hormonów, prawidłowy wzrost, produkcję przeciwciał i regenerację komórek skóry. Wspomaga proces pigmentacji włosów.

Witamina B6 (pirydoksyna) - sprawuje ważną rolę przy produkcji przeciwciał, czerwonych i białych komórek krwi oraz przy przemianie białek i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jest niezbędna dla sprawnego funkcjonowania układu nerwowego oraz syntezy niektórych hormonów. Podnosi odporność organizmu, zmniejsza stres przedmiesiączkowy.

Witamina B12 (kobalamina) - wpływa na tworzenie nowych komórek ciała (w tym komórek nerwowych) i prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Zapewnia prawidłowy przekaz materiału genetycznego.

Witamina C - substancja konieczna dla wytworzenia kolagenu, przyspiesza proces gojenia się ran i zrastania kości.

Witamina E - zwana "witaminą młodości" to silny antyutleniacz. 

Producentem suplementu diety FINTABS PRO jest firma farmaceutyczna Hankintatukku Oy z Finlandii - znany światowy producent naturalnych środków farmaceutycznych.

Jakość produktów

Firma Hankintatukku należy do światowej elity w zakresie suplementów diety i zdrowego odżywiania. Hankintatukku Oy otrzymał wiele nagród Ministerstwa Przemysłu i Handlu. Produkty tej spółki posiadają opinie akredytowanych laboratoriów, a wyniki badań są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

 

Preparaty mają unikalny skład

W swoich badaniach naukowych Hankintatukku Oy korzysta ze światowych baz danych oraz najnowszych odkryć naukowych. Takie najnowocześniejsze odkrycia są łączone z doświadczeniami tysiącletnich metod leczenia medycyny naturalnej.

 

Źródło jakości - czysta fińska przyroda

Dzięki swojej czystości i występowaniu zjawiska dni polarnych z długim okresem nasłonecznienia fińska przyroda daje optymalne warunki dla uprawy unikalnych roślin i ziół leczniczych z wysoką zawartością skutecznych substancji. Ekstrakty roślinne, surowce i produkty poddawane są wielokrotnym kontrolom.

 

Proces produkcji jest zgodny z GMP
(Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna)

Firma Hankintatukku Oy spełnia najostrzejsze wymagania dotyczące jakości produktu oraz normy dotyczące produkcji preparatów.

Sam produkt poddawany jest szczegółowym kontrolom od momentu wyboru surowców aż po końcowy produkt, przez cały ten czas musi spełniać warunki kilkustopniowej kontroli jakości. Posiada swój „akt urodzenia“, który towarzyszy mu od rozpoczęcia jego produkcji aż po wysyłkę.

Wszystkie produkty firmy Hankintatukku Oy są produkowane i pakowane bezpośrednio w Finlandii.

Produkt nie może opuścić magazynu, jeśli nie otrzyma pozwolenia od menedżera jakości. Pozwolenie jest wydawane dopiero wtedy, gdy menedżer jakości posiada wszystkie wyniki analiz laboratoryjnych, a produkt odpowiada wymaganym parametrom, przy czym dokładność produkcji określana jest do milionowych części grama.

Skład produktu i zawartość skutecznych substancji deklarowany na etykiecie odpowiada stanowi faktycznemu.

 

Uprawa i zbiór roślin jest zgodny z GAP
(Good Agricultural Practice - Dobra Praktyka Rolnicza)

Jest to rewolucja w uprawie roślin, które następnie przeznaczone są do produkcji suplementów diety. Nasz producent - firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP. W odróżnieniu od normy GMP, która dotyczy i gwarantuje jakość produktów w trakcie produkcji, GAP zapewnia jakość roślin stosowanych do produkcji suplementów diety. Krótko mówiąc roślina jest troskliwie obserwowana już od ziarnka aż po zbiór, dlatego mamy gwarancję, że składniki naszych preparatów to rośliny, które były:

  • uprawiane bez zastosowania pestycydów,
  • ręcznie zbierane w okresie, gdy posiadają największe stężenie skutecznych substancji,
  • uprawiane w ekologicznie czystych rejonach bez zastosowania chemii,
  • przetwarzane bardzo ostrożnie, natychmiast po zbiorze, aby nie doszło do utraty cennych składników.

Badania naukowe – integralny element sukcesu

Hankintatukku Oy bardzo blisko współpracuje z Rolniczym Instytutem Badawczym. Zleca badania, które związane są z ustaleniem możliwości uprawy i udomowienia konkretnej rośliny i jej udomowieniem w Finlandii. Po latach systematycznych badań Instytut uczy plantatorów i rolników, jak uprawiać rośliny, jak o nie dbać, aby spełniały wymagania najostrzejszych norm dotyczących jakości.

 

 

Badania (w języku angielskim):

 

1. Vitamin C in health and disease.
Bsoul SA, Terezhalmy GT.
J Contemp Dent Pract. 2004 May 15;5(2):1-13.

2. Antioxidants and the response of skin to oxidative stress: vitamin E as a key indicator.
Packer L, Valacchi G.
Skin Pharmacol Appl Skin Physiol. 2002 Sep-Oct;15(5):282-90.

3. Evidence supporting zinc as an important antioxidant for skin.
Rostan EF, DeBuys HV, Madey DL, Pinnell SR.
Int J Dermatol. 2002 Sep;41(9):606-11.

4. Schaafsma A, de Vries PJ, Saris WH.
Delay of natural bone loss by higher intakes of specific minerals and vitamins. Crit Rev Food Sci Nutr 2001 May;41(4):225-49

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Należy pamiętać, że prezentowany produkt jest suplementem diety i tylko tak może być traktowany.

 

Księgarnia


Bezpieczne zakupy

   Koszyk
Na razie jest pusto

   Logowanie
Email:

Hasło:SSL włączone
>> Nowy klient <<

   Komunikaty

[ Wszystkie komunikaty ]

   Ostatnio dodane
HALO BABY GEL
HALO BABY GEL

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY szampon
HALO BABY szampon

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY krem
HALO BABY krem

Cena: 114.00 PLN   Popularne
KELP STAR
KELP STAR

Cena: 41.00 PLN


CHITOSAN STAR
CHITOSAN STAR

Cena: 168.00 PLN


APPLE VINEGAR STAR
APPLE VINEGAR STAR

Cena: 65.01 PLN   InformacjeStrona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2018
Strona została wygenerowana w czasie: 0.016 sek.