X Nie pokazuj wiecej
Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy

Strona głowna   |   Kontakt, konto bankowe    |   Regulamin    |   COLWAY    |   DR NONA    |   FINCLUB    |   STARLIFE    |   Regulamin bezpieczeństwa danych 
   Menu   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]   ZDROWIE >> witaminy i minerały >> FIN MINERALTABS
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: ZDROWIE, witaminy i minerały, FINCLUB
Numer katalogowy: 300982/FC    
Firma: FINCLUB

Cena: 52.00 PLN
    
Opis:

Suplement diety FIN MINERALTABS zawiera minerały oraz pierwiastki śladowe, które pomagają odbudować równowagę jonową i nabrać siły do dalszej aktywności. Zawiera również witaminę C. 

Selen pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy, przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy. Wraz z cynkiem pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, pomagają zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę. Cynk pomaga również w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej, w utrzymaniu prawidłowego widzenia i prawidłowej płodności. Fosfor, magnez, mangan, miedź i wapń przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Pomagają w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Żelazo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny.

Źródło minerałów dla całej rodziny

Skład:   Jedna tabletka zawiera: 130 mg wapnia, 100 mg fosforu, 45 mg magnezu, 30 mg witaminy C, 8 mg krzemu, 2,5 mg żelaza, 2 mg cynku, 0,4 mg manganu, 0,25 mg miedzi, 10 μg selenu, 6,5 μg chromu.

Dawkowanie:   2 tabletki dziennie 

Opakowanie:   110 tabletek

Przeciwwskazania:   Nie jest przeznaczony dla dzieci do lat 3.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej? ... 

W trakcie pocenia się tracimy dużą ilość minerałów i w organizmie dochodzi do naruszenia równowagi jonowej. Nie zdajemy sobie sprawy, ile płynów, minerałów i pierwiastków śladowych tracimy w ciągu dnia wraz z wydalanym potem. Często gdy jesteśmy zmęczeni i ospali dziwimy się, dlaczego tak jest. A przecież wynika to z powstałego niedoboru minerałów i pierwiastków śladowych. Warto wiedzieć, że:

Cynk - ważny do prawidłowego działania insuliny, czynności gruczołu krokowego i metabolizmu. Wspomaga gojenie się ran.

Chrom - stabilizuje poziom cukru we krwi, stymuluje działanie insuliny przy wykorzystaniu glukozy. Kontroluje uczucie łaknienia, zmniejsza apetyt na słodycze.

Fosfor - znajduje się w każdej komórce organizmu. Bierze udział w tworzeniu kości i zębów, współtworzy fosfolipidy, które służą jako budulec dla mózgu i komórek nerwowych.

Krzem - utrzymuje prawidłową elastyczność naskórka i włókien kolagenowych oraz elastynowych w skórze. Zapobiega nadmiernym krwawieniom miesiączkowym, pobudza wzrost mięśni. W istotny sposób pomaga zapobiegać tworzeniu się cellulitu u kobiet i przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Magnez - utrzymuje normalny rytm serca, korzystnie wpływa na proces krzepnięcia krwi, wpływa na prawidłowy rozwój układu kostnego, pobudza zdolność uczenia się i koncentracji.

Mangan - wspomaga działanie magnezu w kościach, bierze udział w trawieniu tłuszczów i cholesterolu, ma wpływ na zęby. Od manganu zależy pigment włosów i praca trzustki. Mangan wpływa na zawartość kolagenu w tkankach.

Miedź - stabilny składnik krwi, ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu krwiotwórczego. Poprzez syntezę kolagenu i elastyny wpływa na regenerację tkanki łącznej.

Selen - jako antyutleniacz chroni komórki przed wolnymi rodnikami. Jest bardzo ważny do prawidłowego funkcjonowania systemu immunologicznego, do prawidłowego wzrostu i płodności.

Wapń - ważny składnik mineralny organizmu ludzkiego. Ma wpływ na prawidłowy rozwój kości, ponieważ około 99% wapnia występuje w kośćcu. Wapń przyspiesza gojenie się ran, pomaga w przyswajaniu żelaza. Dzięki dostarczaniu do organizmu odpowiedniej ilości wapnia mamy zdrowe zęby, a nasze mięśnie funkcjonują w prawidłowy sposób.

Żelazo - stanowi podstawę hemoglobiny, wpływa na stan krwinek czerwonych, oddychanie komórkowe, procesy podziału komórek, przemianę hormonalną, zaopatrzenie komórek w tlen, rozwój tkanki mięśniowej.

Producentem suplementu diety FIN MINERALTABS jest firma farmaceutyczna Hankintatukku Oy z Finlandii - znany światowy producent naturalnych środków farmaceutycznych.

Jakość produktów

Firma Hankintatukku należy do światowej elity w zakresie suplementów diety i zdrowego odżywiania. Hankintatukku Oy otrzymał wiele nagród Ministerstwa Przemysłu i Handlu. Produkty tej spółki posiadają opinie akredytowanych laboratoriów, a wyniki badań są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

 

Preparaty mają unikalny skład

W swoich badaniach naukowych Hankintatukku Oy korzysta ze światowych baz danych oraz najnowszych odkryć naukowych. Takie najnowocześniejsze odkrycia są łączone z doświadczeniami tysiącletnich metod leczenia medycyny naturalnej.

 

Źródło jakości - czysta fińska przyroda

Dzięki swojej czystości i występowaniu zjawiska dni polarnych z długim okresem nasłonecznienia fińska przyroda daje optymalne warunki dla uprawy unikalnych roślin i ziół leczniczych z wysoką zawartością skutecznych substancji. Ekstrakty roślinne, surowce i produkty poddawane są wielokrotnym kontrolom.

 

Proces produkcji jest zgodny z GMP
(Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna)

Firma Hankintatukku Oy spełnia najostrzejsze wymagania dotyczące jakości produktu oraz normy dotyczące produkcji preparatów.

Sam produkt poddawany jest szczegółowym kontrolom od momentu wyboru surowców aż po końcowy produkt, przez cały ten czas musi spełniać warunki kilkustopniowej kontroli jakości. Posiada swój „akt urodzenia“, który towarzyszy mu od rozpoczęcia jego produkcji aż po wysyłkę.

Wszystkie produkty firmy Hankintatukku Oy są produkowane i pakowane bezpośrednio w Finlandii.

Produkt nie może opuścić magazynu, jeśli nie otrzyma pozwolenia od menedżera jakości. Pozwolenie jest wydawane dopiero wtedy, gdy menedżer jakości posiada wszystkie wyniki analiz laboratoryjnych, a produkt odpowiada wymaganym parametrom, przy czym dokładność produkcji określana jest do milionowych części grama.

Skład produktu i zawartość skutecznych substancji deklarowany na etykiecie odpowiada stanowi faktycznemu.

 

Uprawa i zbiór roślin jest zgodny z GAP
(Good Agricultural Practice - Dobra Praktyka Rolnicza)

Jest to rewolucja w uprawie roślin, które następnie przeznaczone są do produkcji suplementów diety. Nasz producent - firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP. W odróżnieniu od normy GMP, która dotyczy i gwarantuje jakość produktów w trakcie produkcji, GAP zapewnia jakość roślin stosowanych do produkcji suplementów diety. Krótko mówiąc roślina jest troskliwie obserwowana już od ziarnka aż po zbiór, dlatego mamy gwarancję, że składniki naszych preparatów to rośliny, które były:

  • uprawiane bez zastosowania pestycydów,
  • ręcznie zbierane w okresie, gdy posiadają największe stężenie skutecznych substancji,
  • uprawiane w ekologicznie czystych rejonach bez zastosowania chemii,
  • przetwarzane bardzo ostrożnie, natychmiast po zbiorze, aby nie doszło do utraty cennych składników.

Badania naukowe – integralny element sukcesu

Hankintatukku Oy bardzo blisko współpracuje z Rolniczym Instytutem Badawczym. Zleca badania, które związane są z ustaleniem możliwości uprawy i udomowienia konkretnej rośliny i jej udomowieniem w Finlandii. Po latach systematycznych badań Instytut uczy plantatorów i rolników, jak uprawiać rośliny, jak o nie dbać, aby spełniały wymagania najostrzejszych norm dotyczących jakości.

 

 

Badania (w języku angielskim):

1. Are vitamin and mineral deficiencies a major cancer risk?
Ames BN, Wakimoto P.
Nat Rev Cancer 2002 Sep;2(9):694-704

2. The role of copper, molybdenum, selenium, and zinc in nutrition and health.
Chan S, Gerson B, Subramaniam S.
Clin Lab Med 1998 Dec;18(4):673-85

3. Molybdenum: an essential trace element.
Sardesai VM.
Nutr Clin Pract 1993 Dec;8(6):277-81

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Należy pamiętać, że prezentowany produkt jest suplementem diety i tylko tak może być traktowany.

 

Księgarnia


Bezpieczne zakupy

   Koszyk
Na razie jest pusto

   Logowanie
Email:

Hasło:SSL włączone
>> Nowy klient <<

   Komunikaty

[ Wszystkie komunikaty ]

   Ostatnio dodane
HALO BABY GEL
HALO BABY GEL

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY szampon
HALO BABY szampon

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY krem
HALO BABY krem

Cena: 114.00 PLN   Popularne
KELP STAR
KELP STAR

Cena: 41.00 PLN


CHITOSAN STAR
CHITOSAN STAR

Cena: 168.00 PLN


APPLE VINEGAR STAR
APPLE VINEGAR STAR

Cena: 65.01 PLN   InformacjeStrona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2018
Strona została wygenerowana w czasie: 0.027 sek.