X Nie pokazuj wiecej
Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy

Strona głowna   |   Kontakt, konto bankowe    |   Regulamin    |   COLWAY    |   DR NONA    |   FINCLUB    |   STARLIFE    |   Regulamin bezpieczeństwa danych 
   Menu   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]   ZDROWIE >> witaminy i minerały >> COLAMID
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: osteoporoza, stawy i kości, witaminy i minerały, COLWAY, ZDROWIE, regeneracja
Numer katalogowy: 28/COL    
Firma: COLWAY

Cena: 139.00 PLN
    
Opis:

Suplement diety COLAMID to unikalny w skali światowej naturalny kompleks aminokwasowo - mineralno - witaminowy. Dostarcza organizmowi wysoce biodostępnych minerałów, makro- i mikroelementów. Zawiera m.in. doskonale przyswajalny wapń i fosfor o najwyższej jakości.

Ludy Północy od niepamiętnych czasów nie wyrzucały ości zjadanych ryb. Dokładnie je mieliły i dodawały do jedzenia. Na Syberii czyni się tak po dziś dzień. Sproszkowane ości ryb, przede wszystkim rzecznych, podobnie jak w innych częściach świata mielone skorupki jaj, czy inne pozornie niejadalne elementy zwierzęce – ratowały zapewne tysiące lat temu zdrowie Homo sapiens, który w taki sposób suplementował się w minerały, mikro- i makroelementy, aminokwasy i witaminy.
Od zawsze chęć przetrwania pchała człowieka do poszukiwania prostych i skutecznych rozwiązań. 

Kanadyjskie i rosyjskie badania potwierdzają efektywność takiej suplementacji na dużych grupach społecznych. Sproszkowane ości ryb akwenów i rzek północnych, które nie kumulują toksyn (jak np. niektóre ryby oceaniczne mórz strefy umiarkowanej), stanowią skarbnicę substancji niezwykle potrzebnych do życia człowiekowi: poliaminokwasów, oligo- i polipeptydów, ale przede wszystkim 19 aminokwasów budulcowych dla kolagenu tworzącego tkankę kostną, a więc innego typu, niż fibroblastowy, w tym także aminokwasów egzogennych, oraz glikozaminoglikanów i wszystkich praktycznie elementów, jakie powinien zawierać dobry kompleks mineralny. 

W kapsułkach COLAMIDU znajduje się surowiec o najlepszych certyfikatach czystości mikrobiologicznej oraz standaryzacji unijnej. Wyłączność dla firmy Colway. Specjaliści od suplementacji uznali tę kompozycję natury za niemal doskonałą. Jedyne substancje, jakie zostały dodane, to dwie witaminy – D3 i K2.

Doskonały zwłaszcza dla układu kostno-stawowego!

Skład:    (zawartość w 2 kapsułkach): sproszkowane ości rybie 1000 mg, białko 330 mg, witamina D3 10 μg (200% ZDS), wapń 280 mg (28% ZDS), fosfor 120 mg (15% ZDS), witamina K2 40 μg (53% ZDS)

* ZDS - zalecane dzienne spożycie.

Dawkowanie:   1 kapsułka 2x dziennie podczas posiłku, popijając wodą.

Opakowanie:   60 kapsułek

Przeciwwskazania:   Nie jest przeznaczony dla dzieci do lat 3. 

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

***********

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu z najnowszymi kosmetykami oraz suplementami diety firmy COLWAY, w którym można zrobić zakupy nawet z 40% rabatem:

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące produktów oraz sposobu uzyskania rabatu.

***********
 
Chcesz wiedzieć więcej?...

Witamina D3 pozyskana z lanoliny (wchłanialność o 70% wyższa w porównaniu z jej roślinną formą), wspomaga absorpcję wapnia i fosforu – minerałów szczególnie wartościowych, spośród skumulowanych w ośćcu rybim. Deficyt witaminy D w organizmie ludzkim staje się problemem światowym – już prawie połowa mieszkańców Ziemi cierpi na jej niedobór, co może prowadzić do szeregu komplikacji, między innymi do zaburzeń rozwoju komórek. Suplementacja witaminą D zapewnia prawidłowy stan kości, szczególnie u dzieci. Zwiększa stabilność układu odpornościowego i obniża ryzyko chorób infekcyjnych oraz cukrzycy.

Witamina K2 pomaga w efektywnym przyswajaniu wapnia, który może osadzać się w naczyniach krwionośnych powodując ich zwapnienie przy jednoczesnym jego niedoborze w kościach, co prowadzi np. do osteoporozy. Suplementacja witaminą K2 zapobiega “paradoksowi wapnia”.

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Należy pamiętać, że prezentowany produkt jest suplementem diety i tylko tak może być traktowany.

 

Księgarnia


Bezpieczne zakupy

   Koszyk
Na razie jest pusto

   Logowanie
Email:

Hasło:SSL włączone
>> Nowy klient <<

   Komunikaty

[ Wszystkie komunikaty ]

   Ostatnio dodane
HALO BABY GEL
HALO BABY GEL

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY szampon
HALO BABY szampon

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY krem
HALO BABY krem

Cena: 114.00 PLN   Popularne
KELP STAR
KELP STAR

Cena: 41.00 PLN


CHITOSAN STAR
CHITOSAN STAR

Cena: 168.00 PLN


APPLE VINEGAR STAR
APPLE VINEGAR STAR

Cena: 65.01 PLN   InformacjeStrona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2018
Strona została wygenerowana w czasie: 0.166 sek.