X Nie pokazuj wiecej
Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy

Strona głowna   |   Kontakt, konto bankowe    |   Regulamin    |   COLWAY    |   DR NONA    |   FINCLUB    |   STARLIFE    |   Regulamin bezpieczeństwa danych 
   Menu   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]   ZDROWIE >> witalność >> FIN GUARTABS
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: FINCLUB, mózg i system nerwowy, pamięć, witalność, ZDROWIE
Numer katalogowy: 300997/FC    
Firma: FINCLUB

Cena: 47.00 PLN
    
Opis:
...

Suplement diety FIN GUARTABS zawiera wyciąg z rośliny guarana (Paulinia cupana), pochodzącej z dorzecza Amazonki. Guarana wśród Indian uważana była za legendarną roślinę zesłaną przez bogów jako pożywienie. Zawiera ona stymulującą substancję podobną do kofeiny, a nazywaną guaraniną. Guaranina pomaga ożywić cały organizm, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Działanie guaraniny w organizmie utrzymuje się stosunkowo długo. Pomaga przy czynnościach wymagających pełnej i długotrwałej koncentracji. 

Wyciąg z guarany

Skład:    Jedna tabletka zawiera: 502,2 mg suszonego wyciągu z guarany (Paulinia cupana), 10% kofeiny

Dawkowanie:   1 - 2 tabletki dziennie do godziny 16, dla pokonania zmęczenia o dowolnej porze. 

Opakowanie:   40 tabletek

Przeciwwskazania:   Nie jest przeznaczony dla dzieci.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej? ... 

Indianie z dorzecza Amazonki przygotowywali z owoców rośliny guarana wzmacniający i pobudzający napój, który był używany także jako środek obniżający gorączkę i łagodzący ból. Guarana była uważana wśród Indian za legendarną, świętą roślinę zesłaną przez bogów. Często było to ich jedyne pożywienie w ciągu dnia. 

Guaranina dodaje ciału niezbędnej energii i ożywia cały organizm. Nie uzależnia i jest bezpieczna, nie przyspiesza bowiem tętna jak przy spożywaniu kawy. Nasiona guarany zawierają również duże ilości tłuszczów, olejów i żywic. Substancje te zapobiegają szybkiemu rozpuszczeniu guaraniny w organizmie, dlatego jej działanie utrzymuje się stosunkowo długo - działa pobudzająco o wiele dłużej niż kawa. Jest dobrze wchłaniana i przyswajana przez organizm.   

Badania nad właściwościami guarany są w centrum zainteresowania biologów i biochemików na całym świecie. W medycynie ludowej wykorzystywana od wieków, obecnie budzi coraz większe zainteresowanie lekarzy. Dzięki swym właściwościom jest z powodzeniem wykorzystywana w stanach zmęczenia i wyczerpania, przy rekonwalescencji i depresji nerwowej. Bywa stosowana także jako afrodyzjak. Jest uznawana za jedno z najmocniejszych źródeł życia i młodości.

Producentem suplementu diety FIN GUARTABS jest firma farmaceutyczna Hankintatukku Oy z Finlandii -  znany światowy producent naturalnych środków farmaceutycznych.

Jakość produktów

Firma Hankintatukku należy do światowej elity w zakresie suplementów diety i zdrowego odżywiania. Hankintatukku Oy otrzymał wiele nagród Ministerstwa Przemysłu i Handlu. Produkty tej spółki posiadają opinie akredytowanych laboratoriów, a wyniki badań są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

 

Preparaty mają unikalny skład

W swoich badaniach naukowych Hankintatukku Oy korzysta ze światowych baz danych oraz najnowszych odkryć naukowych. Takie najnowocześniejsze odkrycia są łączone z doświadczeniami tysiącletnich metod leczenia medycyny naturalnej.

 

Źródło jakości - czysta fińska przyroda

Dzięki swojej czystości i występowaniu zjawiska dni polarnych z długim okresem nasłonecznienia fińska przyroda daje optymalne warunki dla uprawy unikalnych roślin i ziół leczniczych z wysoką zawartością skutecznych substancji. Ekstrakty roślinne, surowce i produkty poddawane są wielokrotnym kontrolom.

 

Proces produkcji jest zgodny z GMP
(Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna)

Firma Hankintatukku Oy spełnia najostrzejsze wymagania dotyczące jakości produktu oraz normy dotyczące produkcji preparatów.

Sam produkt poddawany jest szczegółowym kontrolom od momentu wyboru surowców aż po końcowy produkt, przez cały ten czas musi spełniać warunki kilkustopniowej kontroli jakości. Posiada swój „akt urodzenia“, który towarzyszy mu od rozpoczęcia jego produkcji aż po wysyłkę.

Wszystkie produkty firmy Hankintatukku Oy są produkowane i pakowane bezpośrednio w Finlandii.

Produkt nie może opuścić magazynu, jeśli nie otrzyma pozwolenia od menedżera jakości. Pozwolenie jest wydawane dopiero wtedy, gdy menedżer jakości posiada wszystkie wyniki analiz laboratoryjnych, a produkt odpowiada wymaganym parametrom, przy czym dokładność produkcji określana jest do milionowych części grama.

Skład produktu i zawartość skutecznych substancji deklarowany na etykiecie odpowiada stanowi faktycznemu.

 

Uprawa i zbiór roślin jest zgodny z GAP
(Good Agricultural Practice - Dobra Praktyka Rolnicza)

Jest to rewolucja w uprawie roślin, które następnie przeznaczone są do produkcji suplementów diety. Nasz producent - firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP. W odróżnieniu od normy GMP, która dotyczy i gwarantuje jakość produktów w trakcie produkcji, GAP zapewnia jakość roślin stosowanych do produkcji suplementów diety. Krótko mówiąc roślina jest troskliwie obserwowana już od ziarnka aż po zbiór, dlatego mamy gwarancję, że składniki naszych preparatów to rośliny, które były:

  • uprawiane bez zastosowania pestycydów,
  • ręcznie zbierane w okresie, gdy posiadają największe stężenie skutecznych substancji,
  • uprawiane w ekologicznie czystych rejonach bez zastosowania chemii,
  • przetwarzane bardzo ostrożnie, natychmiast po zbiorze, aby nie doszło do utraty cennych składników.

Badania naukowe – integralny element sukcesu

Hankintatukku Oy bardzo blisko współpracuje z Rolniczym Instytutem Badawczym. Zleca badania, które związane są z ustaleniem możliwości uprawy i udomowienia konkretnej rośliny i jej udomowieniem w Finlandii. Po latach systematycznych badań Instytut uczy plantatorów i rolników, jak uprawiać rośliny, jak o nie dbać, aby spełniały wymagania najostrzejszych norm dotyczących jakości.

 

 

Badania (w języku angielskim):

1. Lipid metabolism in trained rats: Effect of guarana (Paullinia cupana Mart.) supplementation.
Lima WP, et al.
Clin Nutr. 2005 Dec;24(6):1019-28. Epub 2005 Sep 22.

2. Andersen T, Fogh J.
Weight loss and delayed gastric emptying following a South American herbal preparation in overweight patients.
J Hum Nutr Diet 2001 Jun;14(3):243-50

3. Mattei R, Dias RF, Espinola EB, Carlini EA, Barros SB.
Guarana (Paullinia cupana): toxic behavioral effects in laboratory animals and antioxidants activity in vitro.
J Ethnopharmacol 1998 Mar;60(2):111-6

4. Santa Maria A, Lopez A, Diaz MM, Munoz-Mingarro D, Pozuelo JM.
Evaluation of the toxicity of guarana with in vitro bioassays.
Ecotoxicol Environ Saf 1998 Mar;39(3):164-7

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Należy pamiętać, że prezentowany produkt jest suplementem diety i tylko tak może być traktowany.

 

Księgarnia


Bezpieczne zakupy

   Koszyk
Na razie jest pusto

   Logowanie
Email:

Hasło:SSL włączone
>> Nowy klient <<

   Komunikaty

[ Wszystkie komunikaty ]

   Ostatnio dodane
HALO BABY GEL
HALO BABY GEL

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY szampon
HALO BABY szampon

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY krem
HALO BABY krem

Cena: 114.00 PLN   Popularne
KELP STAR
KELP STAR

Cena: 41.00 PLN


CHITOSAN STAR
CHITOSAN STAR

Cena: 168.00 PLN


APPLE VINEGAR STAR
APPLE VINEGAR STAR

Cena: 65.01 PLN   InformacjeStrona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2018
Strona została wygenerowana w czasie: 0.012 sek.