X Nie pokazuj wiecej
Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy

Strona głowna   |   Kontakt, konto bankowe    |   Regulamin    |   COLWAY    |   DR NONA    |   FINCLUB    |   STARLIFE    |   Regulamin bezpieczeństwa danych 
   Menu   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]   ZDROWIE >> układ hormonalny >> dla mężczyzn >> prostata >> FIN SITOSTABS STRONG
Kliknij aby powiększyć
Powiększ Powiększ
<< Cofnij
Kategoria: dla mężczyzn, prostata, ZDROWIE, FINCLUB, serce i układ krwionośny, układ hormonalny
Numer katalogowy: 300977/FC    
Firma: FINCLUB

Cena: 69.00 PLN
    
Opis:

Suplement diety FIN SITOSTABS STRONG zawiera beta-sitosterole pozyskane z sosny. Sterole roślinne pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania co najmniej 0,8 g steroli roślinnych dziennie. Wysoki poziom cholesterolu jest czynnikiem ryzyka rozwoju choroby wieńcowej serca. 

Sitosterole pozyskane z sosny

Skład:    Jedna tabletka zawiera: 500 mg steroli roślinnych

Dawkowanie:   2 tabletki 2 x dziennie, w południe i wieczorem po posiłku.  

Opakowanie:   60 tabletek

Przeciwwskazania:   Nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Chcesz wiedzieć więcej? ... 

Badania naukowe zidentyfikowały beta-sitosterole jako środki antybakteryjne, antywirusowe i przeciwzapalne. Dzięki beta-sitosterolom zmniejsza się wchłanianie cholesterolu pochodzenia zwierzęcego z jelita cienkiego. Dodatkowo beta-sitosterole przeciwdziałają odkładaniu się tłuszczów w naczyniach krwionośnych.

Beta-sitosterole łagodzą również problemy z przerostem gruczołu krokowego zwanego z łaciny prostatą. Obecnie przyjmuje się, że na rozwój tego schorzenia w dużym stopniu wpływa zaburzenie poziomu hormonów męskich (testosteronu) w okresie męskiego przekwitania (andropauzy). Starsi panowie zaczynają mieć kłopoty, oddają mocz w coraz mniejszych ilościach i coraz częściej. Przyczyną jest łagodny rozrost gruczołu krokowego, który u mężczyzn pojawia się w wieku około 50 roku życia, niekiedy także wcześniej. Okazało się, że aktywny beta-sitosterol i inne substancje lipidowo-steroidowe zmniejszają lokalny obrzęk gruczolaka i jego napór na przewód moczowy. Mężczyzna rzadziej musi korzystać z toalety, unika wstawania w nocy, aby oddać mocz.   

Producentem suplementu diety FIN SITOSTABS STRONG jest firma farmaceutyczna Hankintatukku Oy z Finlandii - znany światowy producent naturalnych środków farmaceutycznych.

Jakość produktów

Firma Hankintatukku należy do światowej elity w zakresie suplementów diety i zdrowego odżywiania. Hankintatukku Oy otrzymał wiele nagród Ministerstwa Przemysłu i Handlu. Produkty tej spółki posiadają opinie akredytowanych laboratoriów, a wyniki badań są nadzorowane przez Narodową Radę Zdrowia Finlandii.

 

Preparaty mają unikalny skład

W swoich badaniach naukowych Hankintatukku Oy korzysta ze światowych baz danych oraz najnowszych odkryć naukowych. Takie najnowocześniejsze odkrycia są łączone z doświadczeniami tysiącletnich metod leczenia medycyny naturalnej.

 

Źródło jakości - czysta fińska przyroda

Dzięki swojej czystości i występowaniu zjawiska dni polarnych z długim okresem nasłonecznienia fińska przyroda daje optymalne warunki dla uprawy unikalnych roślin i ziół leczniczych z wysoką zawartością skutecznych substancji. Ekstrakty roślinne, surowce i produkty poddawane są wielokrotnym kontrolom.

 

Proces produkcji jest zgodny z GMP
(Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna)

Firma Hankintatukku Oy spełnia najostrzejsze wymagania dotyczące jakości produktu oraz normy dotyczące produkcji preparatów.

Sam produkt poddawany jest szczegółowym kontrolom od momentu wyboru surowców aż po końcowy produkt, przez cały ten czas musi spełniać warunki kilkustopniowej kontroli jakości. Posiada swój „akt urodzenia“, który towarzyszy mu od rozpoczęcia jego produkcji aż po wysyłkę.

Wszystkie produkty firmy Hankintatukku Oy są produkowane i pakowane bezpośrednio w Finlandii.

Produkt nie może opuścić magazynu, jeśli nie otrzyma pozwolenia od menedżera jakości. Pozwolenie jest wydawane dopiero wtedy, gdy menedżer jakości posiada wszystkie wyniki analiz laboratoryjnych, a produkt odpowiada wymaganym parametrom, przy czym dokładność produkcji określana jest do milionowych części grama.

Skład produktu i zawartość skutecznych substancji deklarowany na etykiecie odpowiada stanowi faktycznemu.

 

Uprawa i zbiór roślin jest zgodny z GAP
(Good Agricultural Practice - Dobra Praktyka Rolnicza)

Jest to rewolucja w uprawie roślin, które następnie przeznaczone są do produkcji suplementów diety. Nasz producent - firma Hankintatukku Oy jest jedną z niewielu firm w Europie, która spełnia normy GAP. W odróżnieniu od normy GMP, która dotyczy i gwarantuje jakość produktów w trakcie produkcji, GAP zapewnia jakość roślin stosowanych do produkcji suplementów diety. Krótko mówiąc roślina jest troskliwie obserwowana już od ziarnka aż po zbiór, dlatego mamy gwarancję, że składniki naszych preparatów to rośliny, które były:

  • uprawiane bez zastosowania pestycydów,
  • ręcznie zbierane w okresie, gdy posiadają największe stężenie skutecznych substancji,
  • uprawiane w ekologicznie czystych rejonach bez zastosowania chemii,
  • przetwarzane bardzo ostrożnie, natychmiast po zbiorze, aby nie doszło do utraty cennych składników.

Badania naukowe – integralny element sukcesu

Hankintatukku Oy bardzo blisko współpracuje z Rolniczym Instytutem Badawczym. Zleca badania, które związane są z ustaleniem możliwości uprawy i udomowienia konkretnej rośliny i jej udomowieniem w Finlandii. Po latach systematycznych badań Instytut uczy plantatorów i rolników, jak uprawiać rośliny, jak o nie dbać, aby spełniały wymagania najostrzejszych norm dotyczących jakości.

 

 

Badania (w języku angielskim):

1. Moruisi KG, Oosthuizen W, Opperman AM. 
Phytosterols/stanols lower cholesterol concentrations in familial hypercholesterolemic subjects: a systematic review with meta-analysis.
J Am Coll Nutr. 2006 Feb;25(1):41-8.

2. Comparison of efficacy of plant stanol ester and sterol ester: short-term and longer-term studies.
O'Neill FH et al.
Am J Cardiol. 2005 Jul 4;96(1A):29D-36D.

3. Non-nutritive bioactive constituents of plants: phytosterols.
Miettinen TA, Gylling H.
Int J Vitam Nutr Res. 2003 Mar;73(2):127-34.

4. Plant sterols and their derivatives: the current spread of results.
Jones PJ, Raeini-Sarjaz M.
Nutr Rev 2001 Jan;59(1 Pt 1):21-4

5. Monograph. Plant sterols and sterolins. Altern Med Rev 2001 Apr;6(2):203-6

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym i promocji zdrowego odżywiania. Nie sugerują rozpoznawania ani leczenia chorób. Należy pamiętać, że prezentowany produkt jest suplementem diety i tylko tak może być traktowany.

 

Księgarnia


Bezpieczne zakupy

   Koszyk
Na razie jest pusto

   Logowanie
Email:

Hasło:SSL włączone
>> Nowy klient <<

   Komunikaty

[ Wszystkie komunikaty ]

   Ostatnio dodane
HALO BABY GEL
HALO BABY GEL

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY szampon
HALO BABY szampon

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY krem
HALO BABY krem

Cena: 114.00 PLN   Popularne
KELP STAR
KELP STAR

Cena: 41.00 PLN


CHITOSAN STAR
CHITOSAN STAR

Cena: 168.00 PLN


APPLE VINEGAR STAR
APPLE VINEGAR STAR

Cena: 65.01 PLN   InformacjeStrona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2018
Strona została wygenerowana w czasie: 0.013 sek.