X Nie pokazuj wiecej
Strona uzywa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgode na zapisywanie plików cookie na urzadzeniu (dysku) uzytkownika w zaleznosci od konfiguracji przegladark - Szczególy

Strona głowna   |   Kontakt, konto bankowe    |   Regulamin    |   COLWAY    |   DR NONA    |   FINCLUB    |   STARLIFE    |   Regulamin bezpieczeństwa danych 
   Menu   Szukaj
Wpisz tekst
[ Zaawansowane ]   DR NONA

Produkty DR NONA to najnowszej generacji suplementy żywieniowe (probiotyki) oraz preparaty kosmetyki leczniczej, opracowane w laboratoriach Kliniki LENOM w Izraelu, założonej i prowadzonej przez dr Nonnę Kuchinę. We wszystkich preparatach DR NONA znajduje się unikalny w skali światowej, opracowany i opatentowany przez naukowców z kliniki LENOM antyoksydacyjny kompleks bioorganomineralny, stworzony na bazie archibakterii z Morza Martwego. Co to znaczy?

- BIO - to biologicznie aktywne substancje powstające w żywych organizmach czyli biomasa Morza Martwego

- ORGANO - organiczne związki, znajdujące się w roślinach - fitopreparaty, związki aromaterapeutyczne

- MINERALNY - substancje nieorganiczne, minerały i biometale Morza Martwego

Jedną z najważniejszych części składowych kompleksu bioorganomineralnego jest ekstrakt białkowy, otrzymany z czerwonych halo-bakterii Archea, wydzielonych z wody Morza Martwego (archibakterii). Jest on silnym stymulatorem naprawy uszkodzonych struktur DNA.

Archibakteria jest pewnego rodzaju początkiem życia na naszej planecie. Jest to pierwsza komórka na Ziemi, z której bierze początek biologiczny świat roślin i zwierząt. Przez cały czas swojego istnienia archibakteria nie zmieniła się, pozostając w pierwotnej budowie i wyglądzie przez wiele tysiącleci.To znaczy, że rozpatrując ją jako nosiciela DNA, w aparacie genetycznym, w którym zawarta jest informacja walki o życie, zachowała siebie jako gatunek. I tę informację przeżycia i obrony przekazuje w czasie przenikania do naszego organizmu, oddziałując na nasze komórki na poziomie genetycznym, okazując potężne i wspaniałe działanie.

Archibakteria i minerały Morza Martwego, które w przyrodzie znajdują się w słonym i płynnym środowisku (spokrewnionym, pod względem chemicznym, z krwią i osoczem w naszym organizmie), trafiając przez skórę do krwioobiegu, zaczynają, wytwarzać energię, która jest zbliżona do energii naszych komórek i nadaje im dodatni ładunek energetyczny. Wskutek tego, w wytworzonym przyjaznym środowisku, zdrowe komórki zdolne są do samoregulacji i biostymulacji. Z kolei dla chorych komórek jest to wspaniała możliwość energetycznego odżywiania się i odbudowy sił obronnych, czyli zwiększenia odporności na poziomie genetycznym. Dzięki temu komórki "przypominają" sobie o właściwych dla nich funkcjach, tworząc harmonijną, fizjologiczną całość i mobilizując wszystkie siły obronne organizmu - odnawiają jego funkcje życiowe.

Nazwy dodatków spożywczych DR NONA mają końcówkę -seen, co można przetłumaczyć jako "Chiny". Właśnie w Chinach istnieje i rozwija się oparta na starożytnych tradycjach, bogata i skuteczna fitoterapia (ziołolecznictwo). Jej podstawowe założenia były opracowywane i doskonalone przez wieki, a dzisiaj znalazły uznanie i są doceniane przez współczesną medycynę. Starożytni lekarze obserwowali i badali człowieka i siły przyrody oraz wzajemne ich relacje. Doszli do wniosku, że organizm ludzki żyje i funkcjonuje zgodnie z prawami natury. Należy go postrzegać nie jako byt niezależny od otaczającego go świata, a jako złożony system, w którym każdy element jest uzależniony od innego elementu. W tym kontekście staje się zrozumiałe, że każda choroba jest naruszeniem harmonii całego organizmu. Zaburzenie działania jednego organu prowadzi nieuchronnie do dysfunkcji innego, a nawet całego systemu - cierpi cały organizm.

"Szczęśliwy człowiek to zdrowy człowiek" i "Chorobie łatwiej zapobiegać niż ją leczyć" - te przysłowia to podstawowe zasady chińskiej medycyny. Zawarta w nich idea przyświeca stosowaniu dodatków spożywczych. Probiotyki sprzyjają pełnemu i harmonijnemu rozwojowi młodych organizmów. Ludziom dojrzałym pozwalają opóźnić proces starzenia, a osobom w podeszłym wieku umożliwiają zachowanie witalności i energii. Dla chorych to niezastąpiony stymulator systemu immunologicznego, odbudowa podstawowych funkcji organizmu i przemiany materii, a w ostatecznym efekcie uwolnienie się od chorób. Stosując dodatki spożywcze (probiotyki) należy pamiętać o tym, że nie dają one natychmiastowego efektu. Aby w pełni odczuć ich działanie potrzeba od 1 do 3 miesięcy, a w szczególnie trudnych przypadkach - powyżej 3 miesięcy.

Tak jak komórki naszego organizmu są wymieniane na nowe w przeciągu miesiąca, tak proces regeneracji i zdrowienia przebiega płynnie i stopniowo.Współczesny człowiek przywykł do szybkiego, ale niebezpiecznego działania preparatów chemicznych i oczekuje, że nagromadzone przez lata substancje toksyczne, choroby, różnorodne dysfunkcje i stresy ustąpią w krótkim czasie.To niestety nie jest możliwe. Dłuższy okres przyjmowania preparatów pozwala zregenerować organizm, nawet w przypadkach chorób chronicznych.

Dodatki spożywcze nie leczą, w podstawowym tego słowa znaczeniu - one mobilizują do walki z chorobą wewnętrzne rezerwy organizmu, włączają naturalny wewnętrzny, niewyczerpany "system awaryjny" obrony.

Powyższy tekst został przygotowany w oparciu o książkę "Morze Martwe - dar, który uzdrawia. Jak stosować preparaty firmy DR NONA".

 

Księgarnia


Bezpieczne zakupy

   Koszyk
Na razie jest pusto

   Logowanie
Email:

Hasło:SSL włączone
>> Nowy klient <<

   Komunikaty

[ Wszystkie komunikaty ]

   Ostatnio dodane
HALO BABY GEL
HALO BABY GEL

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY szampon
HALO BABY szampon

Cena: 76.00 PLN


HALO BABY krem
HALO BABY krem

Cena: 114.00 PLN   Popularne
KELP STAR
KELP STAR

Cena: 41.00 PLN


CHITOSAN STAR
CHITOSAN STAR

Cena: 168.00 PLN


APPLE VINEGAR STAR
APPLE VINEGAR STAR

Cena: 65.01 PLN   InformacjeStrona głowna

Oprogramowanie sklepu: Netidea - strony internetowe gdańsk
Copyright (C) 2002-2018
Strona została wygenerowana w czasie: 0.005 sek.